Dažnai užduodami klausimai

 • Kokio dydžio kapitalą turiu turėti norėdamas gauti ŪBRKV finansavimą?

  ŪBRKV investicijos dydis nuo Jūsų turimo kapitalo dydžio nepriklauso. 

 • Ar ŪBRKV finansuoja visus projektus?

  ŪBRKV nefinansuoja projektų, jei jie yra nepriimtini arba jei juos vykdančios įmonės nesilaiko tarptautinės teisės aktuose įtvirtintų nuostatų dėl aplinkosaugos, žmogaus teisių, verslo etikos.

 • Kodėl turėčiau rinktis ŪBRKV, o ne tradicinę kredito įstaigą?

  ŪBRKV investicija pagrįsta partnerystės principu: ŪBRKV dalyvauja projekte kaip partneris, galintis uždirbti pajamų ir sėkmingai susigrąžinti investiciją. Įmonė, į kurią ŪBRKV investuoja arba su kuria įsteigia naują įmonę, neužsitraukia papildomų finansinių įsipareigojimų, jos skolinimosi galimybės nesumažėja, finansiniai rodikliai nepablogėja. Tuo pačiu yra realizuojamas projektas ir įmonė turi galimybę sulygtam projekto terminui pasibaigus įsigyti ŪBRKV valdomą akcijų dalį.

 • Ar ŪBRKV gali paskolinti pinigų?

  ŪBRKV atskirais atvejais gali paskolinti pinigų, jei yra galimybė bent dalį paskolos garantuoti įkeičiant įmonei ar jos akcininkams priklausantį turtą arba įmonė pateikia išsamų ir pagrįstą verslo planą.

 • Kokia gali būti maksimali ŪBRKV dalis projekte?

  ŪVRKV siekia įsigyti nedominuojančią akcinio kapitalo dalį (mažiau nei 50 proc. akcijų), tačiau jei projektas pasirodys priimtinas, ŪBKRV gali finansuoti ir 100 proc. projekto.

 • Kiek laiko ŪBRKV dalyvauja įmonės, į kurią investuoja, veikloje?

  ŪBRKV dalyvauja įmonės veikloje nuo 6 mėn. iki 5 metų.